KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488135
nr 1448 8135
Carl Arne Lundell
(1915-1991), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1953. Olja på pannå, landskap, 21x26cm, yttermått inklusive ram: 30x35cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:15:55
12/2 18:03:52
Carl Arne Lundell
Läs mer om Carl Arne Lundell